" />

Elektornický listovač knihy Čarovné České středohoří

  12.01. 2023

V závěru minulého roku se na půdě Severočeská vědecké knihovny Ústí nad Labem ve Wolfrumově čítárně uskutečnil slavnostní křest knihy Čarovné České středohoří. Na textech a fotografiích propagujících město Lovosice pracovalo Centrum kultury LOVOš.  

Úvodní slovo pronesla paní ředitelka knihovny  Mgr. Jana Linhartová a všem, kteří se na knize podíleli poděkovala Ing. Zuzana Horáková - koordinátorka projektů z  CBS Nakladatelství s. r. o.

Publikace obsahuje nádherné fotografie, jenž přibližují kouzelná místa této vskutku magické krajiny. Kniha je v pořadí již sedmou knihou ze speciální edice věnované nejkrásnějším oblastem ČR (dosud vyšlo Čarovné Česko, České Švýcarsko, Pálava, Praha, Žďárské vrchy a Železné hory).

Obsahuje též mutace do němčiny a angličtiny, fotografie Lovosic a je proto exkluzivním dárkem. Publikace je k zakoupení v Informačním centru města Lovosice v limitované edici za 499 Kč.

Celou knihu si můžete prolistovat i ve virtuálním prostoru: https://www.cbs-cesko.cz/project/carovne-ceske-stredohori-mesto-lovosice/?fbclid=IwAR112ah7W5HoS3wR1Nh98N2mDIv6ZCK0KUIpagKgYQ53yl-MWc2r2tawyQ8